X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Kolka nerkowa - cewnik DJ
Odpowiedz

Kolka nerkowa - cewnik DJ

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ISZTAR Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 21 lipca 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was to przerabiała???

    ganns65gk1nf21bw.png
    f2w3rjjgoonjbtgg.png
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przerabiałam kolke nerkową w ciązy atak miałąm w 12 i ponoiwnie w 16 tygodniu. Ból okropny, dla mnie gorszy niż bóle porodowe ale wytrzymałam dałam rade i synek ma juz 3 lata

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma miała, mówiła że bóle porodowe przy tym to pikuś ;)

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co nowy temat, skoro kwestia kolki nerkowej i cewnika była wałkowana tutaj?

    https://bellybestfriend.pl/forum/problemy-i-komplikacje/wodonercze-i-kolka-nerkowa,1666.html

  • angelis8 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 25 października 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kolke nerkowa. Pierwszy raz 2 tygodnie temu, i tydzien temu kolejny raz do tego wymioty. Coś okropnegooooo!!! Lekarz przepisal mi leki i mowil ze w razie gdy znow bede miec atak to szpital, on podadza tam dozylnie leki rozkurczowe. A kolka nerkowa moze wywołac wczesny poród. Mam nadzieje, że juz nie wroci....

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ