X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje klucie w pochwie
Odpowiedz

klucie w pochwie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 7 października 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie mamy . Wczoraj wieczorem jak juz leżałam w łóżku poczułam 3 silne uklucia w pochwie . Tak jakby ktoś mi wbił szpilke i potem wyjął . Przestraszyłam się i odrazu się podniosłam i usiadłam . Po chwili znowu się położyłam i juz nic nie klulo . Tylko teraz mam momentami takie lekkie bóle podbrzusza ( praktycznie nie odczuwalne ) .CCo to mogło wtedy być ? Czy szyjka się już skraca ? 33 tydzień .

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 7 października 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 28 TC ii też mam kłucia w pochwie zwłaszcza przy zmianie pozycji. Jutro mam wizytę to się dowiem o co chodzi. Ale z tego co pisały u mnie dziewczyny na wątku to też to mają w ciąży bez względu na tydzień :)

    Maj lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2015, 04:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,takie klucia są normalne:-)

  • Andzia84 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 11 października 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez ginekolog powiedzial ze tak może być. Jestem teraz w 34 tygodniu

    Andzia84
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 15 października 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, podpytałam gin o kłucia i zaleca sprawdzenie czy nie robi się jaki stan zapalny w pochwie. Uściski.

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ