X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Kiedy pierwsza wizyta u stomatologa z dzieckiem
Odpowiedz

Kiedy pierwsza wizyta u stomatologa z dzieckiem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 23 lutego 2021, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie pytanko pierwsza wizyta u dentysty kiedy w jakim wieku?? Mam rocznego brzdąca którego jakoś nie widzę u tego dentysty

  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 23 lutego 2021, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam jakos po roczku, bardziej oswojenie sie niz wizyta. U nas najpierw chodzi sie do higienistki, ogląda zeby mowi jak wygladaja zabki, jak o nie dbac, dopiero jak sa dziury kieruje do dentysty. Takie oswajace wizyty mielismy gdzies do 2.5 roku, od tego czasu ladnie pokazuje zeby, ostatnio mielismy polerowanie. Syn teraz ma 4 lata, uwielbia te wizyty.
    Oczywiscie trzeba wybrać stomatologa, ktory lapie dobry kontakt z dziećmi.
    https://adedermatologia.pl/wybor-wlasciwego-gabinetu-stomatologicznego/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2021, 13:50

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ