X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ketony w moczu
Odpowiedz

Ketony w moczu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marzenka06 Autorytet
    Postów: 771 201

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam cukrzycę ciążową. Byłam w szpitalu, gdzie mnie przebadali i mam dietę. Ale cały czas mi wychodzą w moczu ketony. Strasznie mnie to martwi. Naczytałam się o kwasicy ketonowej i już boję się cokolwiek jeść. A muszę jeść odpowiednio dużo wieczorem, żeby dzidziuś nie głodował a jednocześnie mało, żeby cukier nie przekroczył 120. Co poradzicie? o której jeść ostatni posiłek i co jeść ? Na razie jem około g.22

    zrz682c3xdy3h4kv.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 13:37

  • Deneris Koleżanka
    Postów: 34 35

    Wysłany: 5 lutego 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj nie również wychodziły ketony, ale po modyfikacji godzin ostatnich posiłków nie mam już ketonów, więc jem o 22:00 i kolejny posiłek o 1:00 ketony wynikały u mnie z głodzenia mojego organizmu, dziecko zabierało, a dla mnie nic nie zostawało, do tego polecam 2l wody niegazowanej, a w ostatnich posiłkach dodać nabiał.

    agatia lubi tę wiadomość

    Deneris
  • marzenka06 Autorytet
    Postów: 771 201

    Wysłany: 6 lutego 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneris a co jesz o 22 i o 1?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2016, 21:48

    zrz682c3xdy3h4kv.png
  • Deneris Koleżanka
    Postów: 34 35

    Wysłany: 7 lutego 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ja z polecenia lekarza zjadam bułkę pszenną z twarogiem i popijam szklanką maślanki, ale tu nie ma reguły u jednych taki posiłek da wysokie cukry u innych nie, metoda prób i błędów. Ja już jestem w 39t i obserwuję, że od 2 tyg cukry mi się unormowały i mogę pozwolić sobie na więcej.

    Deneris
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ