X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Katar u miesięcznego dziecka
Odpowiedz

Katar u miesięcznego dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katar u miesięcznego dziecka😪 Dziewczyny córeczka obudziła się o 00:00 do karmienia i zauważyłam że leci jej z noska psika i pokasluje 🤦‍♀️😪 starsze dzieciaki były chore dwa tygodnie temu staraliśmy się uważać zachować ostrożność ale jak widać się nie udało 😑 ja też mam lekki katar 🤦‍♀️od wczoraj. Mąż mówi że panikuje 😑ale ja bardzo się martwię do tego stopnia że nawet się poplakalam 😑tak starałam się Ja uchronić przed chorobą 😥 I to jeszcze na sam weekend się stało jak na złość 😡 Zrobiliśmy małej inhalacje z soli posmarowałam pod noskiem mascia majrankowa maz odciagnal wydzieline z noska. Wpuscilam świeżego powietrza do pokoju i zalaczylam nawilżacz 🙉 Malutka zasnęła na mężu boimy się Ja położyć (śpi w kokonie przy mnie) położyłam pod kokon książki żeby główka była wyżej ale nie wiem 🙄czy jest wystarczająco. Proszę powiedzcie mi dziewczyny czy mialyscie może podobnie ? Jak Sobie radzić e tej sytuacji? Co podawać ? Macie coś sprawdzonego? Oczywiście w poniedziałek rano zadzwonię do przychodni 😑

  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko to co napisałaś chyba nic innego. Mój pediatra radzi leszcze kilka kropelek naszego mleka wkraplac do noska. Faktycznie pomagało.
    A czemu czekasz na poniedziałek jak się tak martwisz? Dzisiaj jest czwartek, A nie weekend.
    Ale myślę, że na razie inhalacje + nawilżanie nosa np Disnemarem + odciąganie. Nic więcej nie zrobisz.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 17 czerwca 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie kilka dni temu to przeszłam. Wiem co czujesz. Robiliśmy inhalacje z ectodose 2 razy dziennie plus kropelki euphorbium 4 razy dziennie. Kłaść na brzuszku po psiknięciu żeby katar spływał. I smarować aromactiv maść w żelu od 1 dnia życia.
    Oczywiście dobrze będzie kupić jakiś srodek na odciągnięcie kataru - przyda się również na potem , nie tylko na teraz.
    Kupisz wszystko bez recepty. O tutaj https://www.aptekagalen.pl/odciagacze-kataru

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2021, 07:45

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 20 listopada 2023, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas latem pomogła maść mupina. Teraz od 3 tyg ma katar i kaszel. Jesteśmy umówieni do laryngologa bo dziecko niby zdrowe ale non stop katar spływający po gardle. Leki przeciwalergiczne bierze od maja bo alergia na pyłki i roztocza ale katar i tak jest.

    Warto jest równiez skonsultować się z lekarzem pediatrą - szczególnie, jeśli katar utrzymuje się długo. Mogę tutaj dac namiar na doświadczonego pediatrę z Kielc https://www.pediatrakielce.com/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2023, 12:32

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ