X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Jaką powinnam mieć szyjkę macicy?
Odpowiedz

Jaką powinnam mieć szyjkę macicy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 9 lutego 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 8 tc. Mam miękką szyjkę, co mnie trochę niepokoi. Nigdzie nie ma informacji na temat twardości szyjki w ciąży, tylko że w późniejszym czasie jak jest miękka to trzeba leżeć. I co teraz?

  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 9 lutego 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to najważniejsze abyś tam nie grzebała, aby niczego nie uszkodzić oraz nie wnieść bakterii. Na pewni jest wszystko dobrze, jeśli się martwisz to do lekarza na wizytę :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 12 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ciąży nie warto sprawdzać szyjki, ja mam przez całą ciąże rozpulchnioną, ale jest pięknie zamknięta i długa.

    relgh371zl7nd975.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ