X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Jak zdjać w domu hybrydy
Odpowiedz

Jak zdjać w domu hybrydy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 8 lutego 2021, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za kilka dni mam cc, nie mam możliwości wybrania się do kosmetyczki. Doradzicie jak można w domu zdjąć?

  • zwaniola Przyjaciółka
    Postów: 93 38

    Wysłany: 8 lutego 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilniczkiem opilowac wierzch. Pozniej aceton na wacik i na paznokiec i zawinac w folie alu. Po okolo 10minitach seskrobac reszte i wygladzic.
    Albo pojsc do kosmetyczki ktora to raz dwa sciagnie frezarka.
    https://trena.pl/blog/jak-zdjac-hybryde-w-domu-3-podstawowe-metody/

    Aczkolwiek z tego co wiem, to nie ma konieczności zdejmowania hybrydy przed zabiegiem w Polsce. Możesz jeszcze zadzwonić do swojej ginekolog i zapytać się czy musisz. Być może odpowie Ci, ze nie ma takiej potrzeby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2021, 07:53

  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 8 lutego 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisze zwaniola, najlepiej pilniczkiem i acetonem. Choć można też delikatnie całość spiłować, ale jest duże ryzyko uszkodzenia płytki.
    Nie radzę zostawiać manicure na paznokciach do CC, gdyż płytka paznokcia jest ważnym wskaźnikiem stanu fizycznego pacjenta, a tu przecież chodzi o zapewnienie jak największego bezpieczeństwa.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ