X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Jak gotować bób
Odpowiedz

Jak gotować bób

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 25 maja 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie na pewno było. Jak gotuje się bob. Kupiłam dziś, dawno nie jadłam

    Karpatia lubi tę wiadomość

  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 25 maja 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gotowałam Z liściem laurowy solą i pieprzem+zioła prowansalskie aż będzie jadalny
    Później podsmażyłam na maśle z magii(bo lubię)
    Na miseczce posypałam koperkiem.

    Polecam jednak na początku spróbować niewielkie ilości bobu, bo dużą ilość moze być niewskazana jeśli masz problem ze wzdymaniem. A u kobiet w ciązy taki problem nie jest rzadki.
    https://infoseek.pl/pytania/jak-gotowac-bob-zeby-nie-wzdymal

    Na stronie są porady jak gotować bób aby nie wzdymał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2021, 13:00

    Karpatia lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ