X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Infekcja intymna i częste oddawanie moczu
Odpowiedz

Infekcja intymna i częste oddawanie moczu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • werjatka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 października 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, trafiła mi się infekcja intymna a tak długo miałam spokój. Do tego bardzo często oddaje mocz, to napewno nie przez ciąże bo partner ma to samo. Pewnie zaraziłam go przed objawami. Co brałyście w takich przypadkach? Ja jestem w 24 tc. Clotrimazol w globulkach i kremie na nic... Help 😢

  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 4 października 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczna jest szybka wizyta u lekarza. U ciężarnych infekcje pęcherza trzeba leczyć koniecznie. Pewnie zleci Ci badanie moczu / posiew, może pobierze wymaz z pochwy albo po prostu da inne leki. Nie ma co odkładać. Doraźnie można żurawinę np. Żuravit, ale i tak potrzebna jest szybka wizyta

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ