X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Infekcja dróg rodnych a odklejanie czopu śluzowego
Odpowiedz

Infekcja dróg rodnych a odklejanie czopu śluzowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sylwia21 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie pomocy! Wczoraj byłam u gin dostałam Pimafucin na infekcję, miałam zacząć przyjmować dziś, bo dopiero kupiłam. Jednak zauważyłam bardzo dużo gęstej kremowo - mlecznej wydzieliny przy sikaniu (zupełnie inna niż do tej pory przy infekcji, bo ta była zółtozielonkawa jak twarożek). Mam ogromne obawy, bo tyle się naczytałam o odejściu czopa i wgl, że dziecko traci ochronę przed bakteriami i jest narażone na infekcje... Co ja mam robić, czy jeśli to jest odchodzący czop, to brać ten Pimafucin i leczyć infekcję, czy to nie zaszkodzi dziecku, jeśli nie ma juz tej ochronnej bariery z czopu. Czy bardziej szkodliwa jest obecna infekcja? Zgłupiałam, mój gin dziś nie przyjmuje, a położna nie odbiera. Dodam, że 35 tc :(

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli lekarz nie przyjmuje i nie masz do niego telefonu, a możesz podjechać do położnej to jedź do niej. A jak nie to do szpitala dzwoń na izbę przyjęć położniczą, tam udzielą ci odpowiedzi.

    Jednym słowem czop to jest korek zatykający worek płodowy, on chroni dziecko przed infekcjami jak wspominałaś ale wydaje mi się że najlepszym wyjsciem jest jechać do szpitala żeby cię zbadali i ocenili czy to faktycznie czop odszedł i czy w całości czy w części.

    Powodzenia :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ