X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Infekcja?
Odpowiedz

Infekcja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tuska Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 22 września 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od kilku dni swędzą j pieką mnie wargi sromowe. Dzisiaj zauważyłam małe białe kropki na nich. Co to może być? Dodam że jestem w 12 tygodniu ciąży

  • turkaweczka Ekspertka
    Postów: 374 59

    Wysłany: 23 września 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli nie czujesz brzydkiego, rybiego zapachu, to najprawdopodobniej grzybica. Możesz kupić w aptece test pH i zobaczyć. Ale i tak bez wizyty u lekarza się nie obejdzie. U mnie nawraca co miesiąc od 4 miesiąca, a rodzę za 12 dni terminowo. Co miesiąc globulki. Takie uroki, wszystko przez ciążę bardziej podatne

    Tuska lubi tę wiadomość

    Turkaweczka
    thgfikgnwdtkomxi.png
    atdctrd80xqykoly.png
    2akg0tsd0cowuplx.png
  • Tuska Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 23 września 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I też masz takie białe kropeczki na wargach przy tym?

  • turkaweczka Ekspertka
    Postów: 374 59

    Wysłany: 23 września 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Ale mąż kiedyś się wyjałowił po antybiotyku i miał coś takiego w miejscach intymnych. Tak czy siak, musi to zobaczyć lekarz.

    Turkaweczka
    thgfikgnwdtkomxi.png
    atdctrd80xqykoly.png
    2akg0tsd0cowuplx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ