BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Ile od stosunku ciąża widoczna jest na USG?
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Natalia-tosia
Autorytet
1056

Wysłany: 9 maja, 22:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kochane dnia 16.04 kochałam się z moim mężem. Test ciążowy pozytywny ponad tydzień temu. Dziś byłam u ginekologa, byłam pewna, że będzie już chociaż pęcherzyk ciążowy, a na USG poza całkiem żółtym i pogrubionym endometrium nie było nic ☹️ Czy któraś z Was była w takiej sytuacji i ciąża zakończyła się szczęśliwie?

w4sqikgnoh8ujau7.png

Tony
Autorytet
716

Wysłany: 15 maja, 00:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ale wychodzi że to gdzieś dopiero 5tc. To bardzo wcześnie, daj mu jeszcze czas :)

GkHop2.png
👱🏼‍♀️31 - PAI-1 homozygota 🧔🏻30
10.21 -ciąża bliźniacza👶👶
12.21 - poronienie 9tc [*][*]
17.03.22 - ⏸️
28.09.22 - 2091g ♀️🥰

Ola2526
Znajoma
0

Wysłany: 17 maja, 15:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam okres spóźnia mi się 4 dni podbrzusze boli i mam uczucie pełności w podbrzuszu test jest negatywny jestem rok po CC nigdy wcześniej okres mi się nie spóźniał aż tak długo oprócz ciąży ale po porodzie raczej okres miałam dzień-dwa przed terminem . Przed okresem kilka dni przed kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia o doszedł we mnie 🤔 pomocy

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)