X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Hypoplastyczna kość nosowa i poszerzone NT
Odpowiedz

Hypoplastyczna kość nosowa i poszerzone NT

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Becia87 Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 22 sierpnia 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    USG u ginekologa

    CRL 4.45
    NT 0.22 - 0.33

    To nic nie znaczy. Spokojnie to trzeba zdiagnozować. Normy są nawet do 4mm więc się mieści w normie. Ale trzeba po prenatalnych podjąć dalszą diagnostykę.

    21.08

    Badanie prenatalne w jednej z lepszych klinik na Śląsku.




    Brak kości nosowej, żołądek pusty - ale proszę się tym nie przejmować może maleństwo jeszcze nie połknęło płynu
    Przezierność 3,29 mm
    Serce 163 ud/m
    Crl 52,7
    Przepływ na zastawce prawidłowy
    Czaszka/mózg prawidłowy
    Pęcherz/nerki prawidłowy
    Dłonie stopy widoczne
    Płyn w normie

    Po badaniu uwidoczniono poszerzona przeziornosc karkowa u płodu, zalecono badanie echo serca płodu.

    Proszę iść na badanie krwi za tydzień wyniki pappa jeśli będą niepokojące to amniopunkcja.

    Czy są tu jakieś mamy które pomimo takich "rokowań" urodziły zdrowe maleństwa? Tracę już wiarę....

    19.06.2012 - Alan
    26.02.2021 - Leoś
  • Lilu88 Koleżanka
    Postów: 51 43

    Wysłany: 3 marca 2022, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak u Ciebie się skończyło wszystko dobrze z maleństwem?U mnie 10+4 nt 2,4-2,8 jestem załamana,przechodziłam covid w 6 tyg ciąży

    p19uyx8dz78awdqc.png
  • Becia87 Przyjaciółka
    Postów: 88 76

    Wysłany: 8 marca 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilu88 wrote:
    I jak u Ciebie się skończyło wszystko dobrze z maleństwem?U mnie 10+4 nt 2,4-2,8 jestem załamana,przechodziłam covid w 6 tyg ciąży

    Wszystko ok :) zrobiłam sanco wynik prawidłowy :) obecnie synek ma rok i jest zdrowym maluchem :)

    agaa87 lubi tę wiadomość

    19.06.2012 - Alan
    26.02.2021 - Leoś
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ