X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje HIV reaktywacja
Odpowiedz

HIV reaktywacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane wyszedł mi z krwi HIV reaktywny . Lekarz mówi ze mam jechać do akademi medycznej i mnie przepadają. ; ( i mówi że zdarzały się wyniki fałszywie dostanie ..
    miał ktoś tak ?

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dziewczyn tu już miało pozytywne wyniki, a potem okazało się, że to fałszywie dodatni, więc nie martwiłabym się na zapas :) Kilka procent kobiet ma właśnie takie błędne wyniki w ciąży (szaleństwo hormonów). Na Twoim miejscu powtórzyłabym badanie w innym laboratorium zanim jeszcze skierują Cię na to szczegółowe badanie, na którego wynik czeka się chyba ze 2 tygodnie.

    Maj lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 6 maja 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok . ;) dzięki bardzo

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ