X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Gwałtowne/ intensywne ruchy dziecka - 25 tydzień ciąży
Odpowiedz

Gwałtowne/ intensywne ruchy dziecka - 25 tydzień ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia0109 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 2 listopada 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem w 25t i 1d ciąży. Trochę się dziś zaniepokiłam. Ruchy poczułam szybko bo już w 17 tygodniu ciąży. Oczywiście z każdym tygodniem stawały się co raz bardziej odczuwalne. W jedne dni było więcej ruchów w inne mniej. Przez ostatnie kilka tygodni często czułam ruchy ale wiadomo, że nie cały czas. Dziś od rana od 8 córeczka jest bardzo aktywna. Do 10 ruszała się prawie cały czas. Teraz co kilka/kilkanaście minut. Martwię się, że coś się może dziać. Dzwoniłam do doktora ale może mnie przyjąć dopiero pod wieczór bo ma dziś dyżur. Może miała któraś z Was podobny przypadek ?

  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 2 listopada 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wcześnie poczułam ruchy dziecka, bo jestem bardzo szczupła. Teraz jestem już na końcówce i nadal czuję je bardzo mocno i moja córeczka jest bardzo ruchliwa. Może po prostu Twój dzidziuś też taki jest. Myślę, że wszystko jest ok. Lepiej czuć intensywne ruchy niż nie czuć ich w ogóle :) Oczywiście dla Twojego spokoju pojedź dziś wieczorem do lekarza.

    Kasia0109 lubi tę wiadomość

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Kasia0109 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 2 listopada 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naczytałam się strasznych rzeczy w internecie i dlatego tak się martwię. Może mała ma dziś bardzo ruchliwy dzień albo z drugiej strony to normalne chyba, że czym ciąża starsza to ruchy będą częstsze i mocniejsze. Dzięki za pocieszenie. Teraz już te ruchy są takie jak zawsze ale mimo tego na usg pójdę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak rozwinęła się sytuacja? Ja myślę że lepiej właśnie jak dziecko jest aktywne, ja mam 33 tydzień a córeczka od zawsze jest leniwa i mało czuję ruchy. To dopiero potrafi zaniepokoić :p

    Kasia0109 lubi tę wiadomość

  • Kasia0109 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 3 listopada 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na usg. Doktor sprawdził przepływy I tętno i jest wszystko dobrze :). Dziś już córeczka rusza się tak jak zawsze. Masz rację, lepiej jak dziecko ruchliwe ale moja to tak słabo z tymi ruchami. Ruchy czuję kilkanaście razy dziennie i dlatego wczoraj jak przez kilka godzin się ruszała w prawie cały czas zaczęłam panikować.

    Ania0306 lubi tę wiadomość

  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 3 listopada 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super wieści! Tak jak pisałam moja córeczka jest strasznie aktywna. Podobno pod koniec ciąży czuć już słabiej ruchy dziecka. Ja jestem już na wylocie i czuję intensywnie moje dziecko. Także to kwestia indywidualna. Widać, że nasze dzieci będą ruchliwe :)

    Ania0306, Kasia0109 lubią tę wiadomość

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 3 listopada 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja również jestem w 25 tygodniu ciąży i dziecko ma różne dni raz jest aktywne raz nie bardzo. Dziewczyny powyżej mają rację. Więc dobrze, że sprawdziłaś i jest wszystko ok. :)
    Ciesz się, że dziecko się rusza ja nie raz jechałam na usg bo czułam ruchy bardzo słabo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2018, 09:01

    Kasia0109 lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ