X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Grypa , 1 trymestr
Odpowiedz

Grypa , 1 trymestr

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monisiaa 36 Znajoma
    Postów: 30 14

    Wysłany: 19 grudnia 2022, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złapałam grypę , jestem w 6 tyg , dziewczynki czy to oznacza koniec ?? Czy jest tu ktoś kto mimo grypy donosił ciążę ?? Jestem załamana

  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 18 stycznia 2023, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No generalnie grypa jest groźna w ciąży, ale bez przesady. Bardziej niebezpieczna jest gorączka bez względu na to czym wywołana. Ja miałam grypę w 1 trymestrze. Czułam się tragicznie, bóle całego ciała. Gorączkę zbijałam.. wszystko jest OK.

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • szkaradnyszkaradek Autorytet
    Postów: 961 580

    Wysłany: 13 lipca 2023, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisiaa 36 wrote:
    Złapałam grypę , jestem w 6 tyg , dziewczynki czy to oznacza koniec ?? Czy jest tu ktoś kto mimo grypy donosił ciążę ?? Jestem załamana

    Na początek ciąży szczepiłam się na covid i grypę pod koniec na krztusiec. Przechodziłam też lekko covid, przynajmniej dwa przeziębienia i zatrucie po którym wylądowałam w szpitalu, ale nie miało to wpływu na ciążę czy zdrowie dziecka 😉

    marianmalinowski.pl/kalkulator-porodu/
    matkaaptekarka.pl/dobre-witaminy-prenatalne-dla-kobiet-planujacych-ciaze-w-ciazy-i-karmiacych-piersia-ranking/
    pantabletka.pl/jakie-witaminy-w-ciazy-opinia-analiza/
    mamaginekolog.pl/ciaza-i-porod/choroby-w-ciazy/cukrzyca-ciazowa/
    akademiaplodnosci.pl/blog/2020/09/04/002-poczatki-naszej-diety-podczas-staran-podcast/
    holistyczniezdrowi.pl/holistycznie-zdrowy-podcast
    natuli.pl/10-ksiazek-o-rodzicielstwie-ktore-warto-miec-w-domowej-bibliotece
    gdzierodzic.info/anioly-rodzic-po-ludzku-2022/
    akcesoria.zaufajpoloznej.pl/produkt/zestaw-porodowy/
    www.kappahl.com/pl-PL/ona/Bielizna/Staniki/amningsbh/biustonosz-bezszwowy-dla-kobiet-karmiacych-2-pack/740837/
    www.srokao.pl/2017/02/analiza-atoperal-baby-plus.html
    czytamyetykiety.pl/produkt-kosmetyczny/waterwipes-chusteczki-nasaczane-czysta-woda/
    www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/zestawy-3w1/p/2_184
    www.panmaterac.pl/materace-dla-niemowlat-6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ