X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Gronkowiec złocisty w ciąży
Odpowiedz

Gronkowiec złocisty w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • miłośćPonadwszytsko Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane odebrałam dzisiaj wyniki z posiewu pochwy i wyszło , że mam gronkowca złocistego :( Się naczytałam i sama już nie wiem co mam o tym myśleć ......Mieliście z tym styczność w ciąży i chcielibyście się podzielić swoimi przeżyciami ?

  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 04:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w ciąży wyszedł w posiewie gronkowiec złocisty, w antybiogramie wskazane było, że działa na niego Erytromycyna, lekarka natychmiast wypisała mi ten antybiotyk, brałam chyba 5 dni, do tego przez tydzień codziennie macmirror globulki. Następne posiewy nie wykazały już tej bakterii. Mi to wyszło zaraz po założeniu pessara w szpitalu.
    Też wtedy troche czytałam i panikowałam przez to, ale okazało się, że nic się nie działo złego.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ