X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Gronkowiec w ciąży
Odpowiedz

Gronkowiec w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 14 lutego 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy ktoś z Was miał gronkowca w ciąży? Jak się objawiał? Niestety kiedyś już chorowałam na to bardziewie, objawia mi się on teraz czyrakami i dolegliwościami intymnymi. Internistka mnie nastraszyla i kazała jechać na IP, a ginekolog, żebym poszła jutro z rana do dermatologa i żeby w ogóle zobaczył czy to to i wtedy zobaczymy. Proszę o info jak to było u Was i jak się skończyło. Ja z rana lece zrobić badania z szyjki

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 14 lutego 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam gronkowca w moczu w 12tc, dostałam antybiotyk, wszystko dobrze się skończyło. :)

    Alunis lubi tę wiadomość

  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 14 lutego 2021, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaasti wrote:
    Ja miałam gronkowca w moczu w 12tc, dostałam antybiotyk, wszystko dobrze się skończyło. :)
    Dziękuje za odpowiedź. Czy w badaniu moczu robiłaś specjalne wskazanie na to, czy wyszło to na posiewie? Czy robiłaś zeykle badanie ogólne moczu i laboranci sami o tym napisali w wyniku?

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 14 lutego 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszło w posiewie z tego, co pamiętam (to był początek 2016r ;) ). Miałam permanentną infekcję układu moczowego, więc ginekolog skierował mnie na posiew. Po tym było już dobrze.

    Alunis lubi tę wiadomość

  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 14 lutego 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaasti wrote:
    Wyszło w posiewie z tego, co pamiętam (to był początek 2016r ;) ). Miałam permanentną infekcję układu moczowego, więc ginekolog skierował mnie na posiew. Po tym było już dobrze.
    Posiew z moczu tez chyba zrobię, bo mam właśnie tak jak mówisz(napewno nie zaszkodzi mi to sprawdzić). Bardzo dziękuje za wskazówkę. ☺️

    Aaasti lubi tę wiadomość

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ