X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Glukoza poniżej normy
Odpowiedz

Glukoza poniżej normy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Czy ktoś spotkał się z sytuacją cukru poniżej normy? I jakie są zalecenia?

    Na czczo, przy pierwszej morfologii w 1 tremestrze miałam 59.

    Lekarz kazał się nie martwić. Ze lepszy niski niż wysoki i ze będziemy to kontrolować.

    Dzisiaj czułam się fatalnie, zawroty głowy, poty, ciemno przed oczami, słabość, uczucie ze zemdleje. Zmierzyłam glukometrem cukier 53... i to w środku dnia normalnie po dwu daniowym świątecznym obiedzie. Zjadłam 2 ciastka, wypiłam słodką herbatę i wszystkie objawy minęły. Cukier wrócił na 106.

    Martwi mnie to, nigdy nie miałam problemów z cukrzycą, a o objawy mam hak orzy hipoglikemii. w pierwszej ciąży tez bezproblemowo żadnej cukrzycy, cukier niski ale w granicach norm...

    Ktoś coś wie?

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Powiem tak wskazana wizyta u diabetologa.
    Polecam tez czeste posilki.
    Ja mialam cukrzyce ciazowa i mialam duze skoki z wysokiego cukru na b.niski bo nawet ponizej 50.
    Utrzymywalam cukier w miare w ryzach dzieki diecie i czestych posilkach. Kontrolowalam cukier glukometrem no i wizyty u diabetolog.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2018, 13:16

    ines. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2018, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:18

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ