X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Główka wysoko
Odpowiedz

Główka wysoko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 13 listopada 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Jestem w 37tc (36t+3d).
    Wczoraj byłam na wizycie u gin. I stwierdził, że dziecko ma bardzo wysoko główkę. Do tej pory syn był cały czas pośladkowo, teraz jakimś cudem fiknął główką w dół, ale zatrzymał się na wysokości połowy brzucha (!), tuż nad pępkiem. Więc bardzo daleko mu do kanału rodnego.
    Lekarka twierdzi, że nie ma szans na poród naturalny i że maluch już nie zejdzie do kanału, chyba że zdarzy się jakiś Cud, ale ona jeszcze takiego nie widziała.

    Czy któraś z Was miała wysoko wstawioną główkę, i jak to się u Was skończyło?
    Pozdrawiam :-)

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na tym etapie też dostałam informację od lekarki, że syn jest wysoko, głowa wysoko i póki co nie schodzi do kanału rodnego. Nie mówiła, że nie mam szans na poród sn, ale prosiła żebym więcej spacerowała, żeby główka zaczęła się wstawiać. Niestety, po wielu godzinach na oxytocynie i dojścia do rozwarcia 7cm, nie udało się urodzić SN, główka nie zeszła, ciągle była bardzo wysoko, rozwiązali ciąże CC. Ale ja też nie miałam żadnego swojego skurczu, trafiłam do szpitala bo wody odeszły, skurcze były indukowane oksytocyną.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 13 listopada 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź:)

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ