X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje GINEKOLOG WARSZAWA
Odpowiedz

GINEKOLOG WARSZAWA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Naffa Koleżanka
    Postów: 49 32

    Wysłany: 17 marca 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey, kochane jestem na początku już powikłanej ciąży, (początek 8tc) krwiawienie, krwiak prawdopodobnie podkosmowkowy ok 16x6mm szukam naprawdę dobrego ginekologa/położnika najchętniej endokrynologa, który poprowadzi ciąże, najchętniej współpracującego ze szpitalem Św. Zofii, ale nie jest to obligatoryjne. Proszę o rady.

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 17 marca 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naffa wrote:
    hey, kochane jestem na początku już powikłanej ciąży, (początek 8tc) krwiawienie, krwiak prawdopodobnie podkosmowkowy ok 16x6mm szukam naprawdę dobrego ginekologa/położnika najchętniej endokrynologa, który poprowadzi ciąże, najchętniej współpracującego ze szpitalem Św. Zofii, ale nie jest to obligatoryjne. Proszę o rady.

    Sprawdź na znanylekarz.pl - będziesz mieć tam jeszcze opinie innych pacjentek. Krwiaki często zdarzają się w ciąży, mój był ponad 2x większy niż Twój, zniknie jak wykształci się łożysko, więc bez stresu. Nie przemęczaj się i nie dźwigaj, będzie OK :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Uluś87 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 18 marca 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ginekologiamurano.pl/?page_id=13380 bardzo dobry ginekolog ale niestety nie współpracuje już ze szpitalem Św Zofii.

  • Cacuszko Przyjaciółka
    Postów: 184 36

    Wysłany: 19 marca 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcin Wrona - z karowej. Bardzo dobry lekarz, wysokiej klasy specjalista, a do tego mega uprzejmy i empatyczny człowiek. Prowadził moją ciąże powikłaną z krwawieniami, ze sterydami, ze skracającą się szyjką i z cukrzycą. Szczęśliwie zakończona ciąża :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 07:10

    20.12.2018 - urodził się Tymuś! 3980g <3
    22.05.2020 - urodził się Nikoś! 4270g <3
    12.2016 - 8tc [*] zabieg
    05.2017 - 9tc [*] zabieg
    02.2018 - cb :(
    po poronieniach problem z owulacją, plamienia od owulacji do@
    MTHFR C677T
    MTHFR A1298C
    V-Leiden ujemny
    Kariotypy ok
    Zespól antyfosfolipidowy ok
  • Ulciak Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ekspert od trudnych ciąż i od problemów z zajściem w ciąże - prowadzi moją Siostrę i większość Jej koleżanek z pracy :) Wiem o przynajmniej dwóch szczęśliwie zakończonych ciążach i dwóch wywołanych z jego pomocą ;) - Dr. Robert Brawura - Biskupski - Samaha

    https://www.znanylekarz.pl/robert-brawura-biskupski-samaha/ginekolog/warszawa

    Niestety nie z Żelaznej, ale naprawdę specjalista wysokiej próby. Przyjmuje na Starynkiewicza, w Premium Medical i w Boramed.

    Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 09:03

  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 19 marca 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko dr Radzikowska! Bardzo dobra specjalistka od trudnych ciąż, kształciła się w Stanach i pracowała też na Żelaznej kilka lat. Teraz postawiła na prywatną praktykę, przyjmuje w Babka Medica.

    Mnie wyprowadziła z krwiaka i odklejającej się kosmówki czego inni lekarze nawet nie zauważyli na usg. Teraz dzięki niej szczęśliwie zaczynam 30 tydzień. Powodzenia :)

    gann3e3k131pma53.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 20 marca 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cacuszko wrote:
    Marcin Wrona - z karowej. Bardzo dobry lekarz, wysokiej klasy specjalista, a do tego mega uprzejmy i empatyczny człowiek. Prowadził moją ciąże powikłaną z krwawieniami, ze sterydami, ze skracającą się szyjką i z cukrzycą. Szczęśliwie zakończona ciąża :)
    Zgadza się tylko do połowy kwietnia nigdzie nie przyjmuje.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • KasiaLukasia Autorytet
    Postów: 2991 2294

    Wysłany: 25 marca 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartosz Godek! Na Starynkiewicza i pewnie też gdzieś prywatnie, ale to trzeba już sprawdzić. Świetny lekarz, w 100% polecam.

    dqprdf9hqua5dnr5.png
    atdci09kha8ndghq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ