BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > GINEKOLOG WARSZAWA
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Naffa
Koleżanka
31

Wysłany: 17 marca, 19:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
hey, kochane jestem na początku już powikłanej ciąży, (początek 8tc) krwiawienie, krwiak prawdopodobnie podkosmowkowy ok 16x6mm szukam naprawdę dobrego ginekologa/położnika najchętniej endokrynologa, który poprowadzi ciąże, najchętniej współpracującego ze szpitalem Św. Zofii, ale nie jest to obligatoryjne. Proszę o rady.

Leira
Autorytet
1033

Wysłany: 17 marca, 20:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
Naffa napisała:
hey, kochane jestem na początku już powikłanej ciąży, (początek 8tc) krwiawienie, krwiak prawdopodobnie podkosmowkowy ok 16x6mm szukam naprawdę dobrego ginekologa/położnika najchętniej endokrynologa, który poprowadzi ciąże, najchętniej współpracującego ze szpitalem Św. Zofii, ale nie jest to obligatoryjne. Proszę o rady.

Sprawdź na znanylekarz.pl - będziesz mieć tam jeszcze opinie innych pacjentek. Krwiaki często zdarzają się w ciąży, mój był ponad 2x większy niż Twój, zniknie jak wykształci się łożysko, więc bez stresu. Nie przemęczaj się i nie dźwigaj, będzie OK :)

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Uluś87
Koleżanka
25

Wysłany: 18 marca, 09:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
https://ginekologiamurano.pl/?page_id=13380 bardzo dobry ginekolog ale niestety nie współpracuje już ze szpitalem Św Zofii.

Cacuszko
Przyjaciółka
30

Wysłany: 19 marca, 07:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
Marcin Wrona - z karowej. Bardzo dobry lekarz, wysokiej klasy specjalista, a do tego mega uprzejmy i empatyczny człowiek. Prowadził moją ciąże powikłaną z krwawieniami, ze sterydami, ze skracającą się szyjką i z cukrzycą. Szczęśliwie zakończona ciąża :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 19 marca, 07:10

12.2016 - 8tc [*] zabieg
05.2017 - 9tc [*] zabieg
02.2018 - cb :(
po poronieniach problem z owulacją, plamienia od owulacji [email protected]
MTHFR C677T
MTHFR A1298C
V-Leiden ujemny
Kariotypy ok
Zespól antyfosfolipidowy ok

Ulciak
Znajoma
10

Wysłany: 19 marca, 09:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ekspert od trudnych ciąż i od problemów z zajściem w ciąże - prowadzi moją Siostrę i większość Jej koleżanek z pracy :) Wiem o przynajmniej dwóch szczęśliwie zakończonych ciążach i dwóch wywołanych z jego pomocą ;) - Dr. Robert Brawura - Biskupski - Samaha

https://www.znanylekarz.pl/robert-brawura-biskupski-samaha/ginekolog/warszawa

Niestety nie z Żelaznej, ale naprawdę specjalista wysokiej próby. Przyjmuje na Starynkiewicza, w Premium Medical i w Boramed.

Powodzenia!

Wiadomość wyedytowana przez autora 19 marca, 09:03

Oleśka11
Autorytet
526

Wysłany: 19 marca, 22:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Tylko dr Radzikowska! Bardzo dobra specjalistka od trudnych ciąż, kształciła się w Stanach i pracowała też na Żelaznej kilka lat. Teraz postawiła na prywatną praktykę, przyjmuje w Babka Medica.

Mnie wyprowadziła z krwiaka i odklejającej się kosmówki czego inni lekarze nawet nie zauważyli na usg. Teraz dzięki niej szczęśliwie zaczynam 30 tydzień. Powodzenia :)

gann3e3k131pma53.png

_Hope_
Autorytet
4590

Wysłany: 20 marca, 17:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cacuszko napisała:
Marcin Wrona - z karowej. Bardzo dobry lekarz, wysokiej klasy specjalista, a do tego mega uprzejmy i empatyczny człowiek. Prowadził moją ciąże powikłaną z krwawieniami, ze sterydami, ze skracającą się szyjką i z cukrzycą. Szczęśliwie zakończona ciąża :)
Zgadza się tylko do połowy kwietnia nigdzie nie przyjmuje.

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
4 Aniołki <3
7u22lqxwok47fi0y.png
"You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."

KasiaLukasia
Ekspertka
123

Wysłany: 25 marca, 16:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Bartosz Godek! Na Starynkiewicza i pewnie też gdzieś prywatnie, ale to trzeba już sprawdzić. Świetny lekarz, w 100% polecam.

ckai9n73atv5wlzd.png

33 lata, pierwsza ciąża

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)