X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ginekolog Skawina
Odpowiedz

Ginekolog Skawina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 2 lutego 2023, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Jak wyglądało Wasza pierwsza wizyta u ginekologa ? Do kogo lepiej iść kobieta / mężczyzna . Pytam o porady bo planuje iść ale mam wątpliwości. I w Skawinie kogo polecicie?

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 93 1

    Wysłany: 3 lutego 2023, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u mężczyzny prywatnie, ogólnie bardzo miły, bardzo komfortowa wizyta. Stres był straszny, bo jednak to dość nietypowa wizyta lekarska, ale zupełnie niepotrzebnie, wszystko mi na spokojnie tłumaczył, był bardzo delikatny, jak już tam weszłam to zero stresu i wstydu, ludzka rzecz i ludzki lekarz ;)

    Zapisz się do tej przychodni w Skawinie:
    https://rcmskawina.pl/zakres-uslug/

    Mają kilku dobrych ginekologów na miejscu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2023, 09:54

  • sobjul Debiutantka
    Postów: 9 15

    Wysłany: 10 marca, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę szczerze polecić w Skawinie dr Malinowską, niezwykle ciepła i empatyczna pani doktor z ogromnym poczuciem humoru więc żadna wizyta nie jest stresująca. Wykryła u mnie wiele problemów których nikt inny nie zauważył. To co bardzo doceniam po wizytach u różnych ginekologów że dr Malinowska przede wszystkim słucha pacjenta i niczego nie bagatelizuje

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ