X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Gdzie do stomatologa w Gdansku
Odpowiedz

Gdzie do stomatologa w Gdansku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karpatia Koleżanka
    Postów: 45 40

    Wysłany: 26 lipca 2021, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś tutaj jest z Gdańska? Gdzie leczycie swoje zęby?

    Annite lubi tę wiadomość

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 26 lipca 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy z tych samych okolic tak więc mogę Ci coś podpowiedzieć. Aktualnie najlepszy chyba w K2 Dental https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/ Klinika mieści się natomiast przy ulicy Lelewela
    Naprawdę dobra obsługa. Wszystko jest wykonywane szybko, sprawnie, z zastosowaniem najlepszej jakości materiałów i co najważniejsze znieczulenie nie boli ! Kiedyś okropnie bałam się samego znieczulenia, na tyle,że z niego rezygnowałam. Leczenie bolało i niestety nie miałem pozytywnych skojarzeń z dentystą. W tym gabinecie wyzbyłam się wszystkich obaw. Teraz traktuję to jako jedynie kontrolną wizytę.
    Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2021, 08:13

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ