X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

GBS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie, chodzi mi o badanie w kierunku paciorkowców, ja w pierwszej ciąży miałam GBS dodatni. Niestety urodziłam tak szybko że antybiotyki podane podczas porodu nie zadziałały i córcia miała podawany antybiotyk przez 7 dni ze względu na zarażenie paciorkowcem. Teraz jestem w drugiej ciąży i czekam z niecierpliwością na badanie w kierunku GBS, mam nadzieję że tym razem mnie to ominie. Czy któraś miała w drugiej ciąży ujemny GBS przy dodatnim w pierwszej ciąży? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Teraz jestem w 27 tygodniu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ