X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

fsh

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madalena Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 9 listopada 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny potrzebuje wasze pomocy. W ostatnim badaniu wyszedł mi bardzo wysoki poziom hormonu FSH. Z mężem staramy się o kolejne dziecko, a jedyne informacje jakie znalezłam to artykuł https://www.doz.pl/zdrowie/h1400-FSH_hormon_folikulotropowy Czy to może oznaczać, że nie będę mogła zajść w ciąże? Na razie jeszcze nie byłam u lekarza z wynikami, wizytę mam dopiero w przyszłym tygodniu

    madalena
  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 9 listopada 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki Ci poziom wyszedł tego hormonu? w Jakiej fazie cyklu wtedy byłaś? Ile masz lat?
    Ps. To pytanie powinno paść chyba na Ovufriend a nie na BellyBestFriend (to strona dla zaciążonych głównie i świeżo upieczonych mam), ale oczywiście postaramy się coś doradzić.

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ