X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Enterococcus faecale
Odpowiedz

Enterococcus faecale

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 10 lutego 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy komuś udało się wyleczyć ta bakterię inaczej niż antybiotykiem???
    Ciągle przypłaciłem się do mnie jakieś dziadostwo.Lekarz przed założeniem pessaru chciał pozbyć się bakterii i grzybów ( streptococcus aglacitae i saccharomyces cerevisiae ) obydwa wzrost obfity, i dał mi dalacin i flucofast. Rzeczywiście w posiewie ich brak ale z kolei pojawił się enterococcus.
    Lekarz zaproponował leczenie duomox, ale boję się że znów coś się zmutuje i wyhoduje coś nowego, konsultowałam się dziś tel z jeszcze jednym lekarzem i zaproponował a globulki bez recepty hexatiab z jonami srebra.
    Czy któraś bez konsekwencji poradziła sobie z tą bakterią, albo była leczo a jednym z tych preparatów???

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 10 lutego 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarunia pisałam u nas na wątku mialam to samo Enterococcus faecalis i mi w szpitalu poddawali na to furaginę 2x3 przez dwa tygodnie ale pozbyłam sie dziada ,wszystko zalezy tez od wzrostu u mnie wzrost byl skąpy.

    age.png
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 10 lutego 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka, ale Ty miałaś chyba w posiewie z moczu??? Ja tam mam całkowicie czysto u mnie w posiewie z pochwy. Dziękuję podpytam o furaginę czy ja też mimo kolonizacji bakterii w innym miejscu mogę zastosować. Buziaki.

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 10 lutego 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az zajrzałam do wypisu w pochwie mialam ,bylam wtedy w pierwszym trymestrze wiec antybiotyk u mnie nie wchodził w grę. Moze lekarzowi tez chodzi o to ze antybiotyk powinien niby szybciej przynieść efekt a furaginą leczenie jest długie.

    age.png
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 10 lutego 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nawet nie wiesz jaka do dla mnie dobra informacja:) dzięki że sprawdxiłaś, to rewelacja mam nadzieję, że i u mnie uda się zastosować i lekarz będzie na tak, to zdecydowanie mniej obciążające. Uff.

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po wizycie gin zdecydowanie zalecił duomox doustnie i macmiror complex, powiedział, że z tymi bakteriami nie ma żartów bo mogą zainfekować
    pęcherz płodowy. Zapewnił, że antybiotyk z grupy penicyliny się na 100% rozprawi z tym dziadostwe
    m a macmiror rozprawi się z grzybkiem:)

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać, po kuracji, czy udało Ci się wyjałowić szyjkę.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ