X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Endometrioza w ciąży.
Odpowiedz

Endometrioza w ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pannana Znajoma
    Postów: 26 22

    Wysłany: 17 października 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, czy jest jakaś mamusia która ma bądź miała endo w ciąży?
    Urodziłam zdrowego synka w dość zaawansowanym stadium endo. Ale poroniłam też 2 ciąże w ok 4/5tc.
    Teraz znów pojawily sie 2kreski i mala nadzieja ;-)

    mhsv3e5e0l82oehv.png
    p19uskjo5j7m0jpr.png
  • PóźnyMrRight Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 21 stycznia 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy możesz mi coś więcej powiedzieć o swoim przypadku? ja mam endometrizę ok 3c w obu jajnikach. Jedni lekarze twierdzą, że powinna być operacja i usunięcie, drudzy, ze nie ruszać i to w ciąży nie przeszkadza. Mam za sobą poronienie w 2020. Teraz 2 kreski i znowu obawa, ze nic z tego. jeśli byłabyś przypadkiem, ze z endo można urodzić i przetrwać ciążę to byłoby światełko w tunelu...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ