X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje endometrioza
Odpowiedz

endometrioza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos choruje? Jak sobie radzicie z bolem?

    Karpatia lubi tę wiadomość

  • Karpatia Koleżanka
    Postów: 45 40

    Wysłany: 24 czerwca 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choruje na endometriozę od 14 lat i z doświadczenia powiem że jest to choroba przewlekła i nieuleczalna. Ja jestem już po 4 zabiegach usuwania ognisk. W tej chwili hormony non stop żeby nie miesiączkować. Tylko przy braku miesiączki endometrium się nie rozrasta.
    Jednoczesnie nie ustaję w poszukiwaniu terapii leczenia bólu, z tego co widziałam to coraz większe obietnice daje leczenie medyczną marihuaną.
    Szczególnie, ze jest ona legalna w celach medycznych w Polsce.
    https://centrum-mk.pl/wplyw-marihuany-na-organizm-plusy-i-minusy-marihuany

    Poczytaj sobie o tym tutaj

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2021, 07:37

  • owsiankinga Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 września 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra cierpi na endometriozę i przez to ma problemy żeby zajść w ciążę. Zastanawiają się z mężem nad wizytą w klincie leczenia niepłodności. Chcą się wybrać do Kliniki Bocian, bo podobno mają dobre opinie. Na ich stronie jest właśnie dużo ciekawych artykułów. Tutaj np. można przeczytać więcej o endometriozie: https://klinikabocian.pl/wiedza/artykul/Jak-sie-leczy-endometrioze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2021, 15:07

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ