BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

monik84111
Koleżanka
7

Wysłany: 11 listopada 2018, 17:20
Cytuj | (0) | Zgłoś

Hej dziewczyny mam jednoczesnie pytanie i prosbe jak u was wygladala sprawa dawkowania encortonu w ciazy.Otoz przed terminem miesiaczki wyszla pozytywna kreska i od razu zestaw acard dupek frexiparine0,4 i encortom 30mg spora dawka pozniej od 8tc mam schodzic 3 dni 20mg 3 dni 15mg 3 dni 10mg i 3 dni 5mg i koniec.... wydaje mi sie ze bardzo szybko karze mi go odstawiac jak u Was to wygladalo prosze o rade

monik84111

Cacuszko
Przyjaciółka
31

Wysłany: 11 listopada 2018, 22:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej monik84111 :)

Ja brałam encorton 10mg i odstawiałam go prawie 3 tygodnie wg zaleceń mojego lekarza. odstawiałam go ok 25tc. Lekarz chciał miesiąc wcześniej, ale uprosiłam go, że będę się z nim lepiej czułam i jeśli mi nie zaszkodzi to wolałabym go jeszcze pobrać. podpytaj swojego lekarza- wiem, że to steryd, nie znam całej twojej historii, więc nie doradzam Ci tez brania czegokolwiek na własną rękę.
proponuje tez bardziej uważać na dietę, bo tak jak mówię to steryd i mimo tego, że starałam się w miarę pilnować to jednak trochę przytyłam.

20.12.2018 - urodził się Tymuś! 3980g <3
22.05.2020 - urodził się Nikoś! 4270g <3
12.2016 - 8tc [*] zabieg
05.2017 - 9tc [*] zabieg
02.2018 - cb :(
po poronieniach problem z owulacją, plamienia od owulacji do@
MTHFR C677T
MTHFR A1298C
V-Leiden ujemny
Kariotypy ok
Zespól antyfosfolipidowy ok

monik84111
Koleżanka
7

Wysłany: 29 listopada 2018, 22:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
@cacuszko
Dosc dlugo brałaś ja mam mega dawke niewiem czemu każe mi tak szybko odstawiac skończę w 10tc

monik84111

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)