X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje encorton w ciazy
Odpowiedz

encorton w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 11 listopada 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Hej dziewczyny mam jednoczesnie pytanie i prosbe jak u was wygladala sprawa dawkowania encortonu w ciazy.Otoz przed terminem miesiaczki wyszla pozytywna kreska i od razu zestaw acard dupek frexiparine0,4 i encortom 30mg spora dawka pozniej od 8tc mam schodzic 3 dni 20mg 3 dni 15mg 3 dni 10mg i 3 dni 5mg i koniec.... wydaje mi sie ze bardzo szybko karze mi go odstawiac jak u Was to wygladalo prosze o rade

    monik84111
  • Cacuszko Przyjaciółka
    Postów: 184 36

    Wysłany: 11 listopada 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej monik84111 :)

    Ja brałam encorton 10mg i odstawiałam go prawie 3 tygodnie wg zaleceń mojego lekarza. odstawiałam go ok 25tc. Lekarz chciał miesiąc wcześniej, ale uprosiłam go, że będę się z nim lepiej czułam i jeśli mi nie zaszkodzi to wolałabym go jeszcze pobrać. podpytaj swojego lekarza- wiem, że to steryd, nie znam całej twojej historii, więc nie doradzam Ci tez brania czegokolwiek na własną rękę.
    proponuje tez bardziej uważać na dietę, bo tak jak mówię to steryd i mimo tego, że starałam się w miarę pilnować to jednak trochę przytyłam.

    20.12.2018 - urodził się Tymuś! 3980g <3
    22.05.2020 - urodził się Nikoś! 4270g <3
    12.2016 - 8tc [*] zabieg
    05.2017 - 9tc [*] zabieg
    02.2018 - cb :(
    po poronieniach problem z owulacją, plamienia od owulacji do@
    MTHFR C677T
    MTHFR A1298C
    V-Leiden ujemny
    Kariotypy ok
    Zespól antyfosfolipidowy ok
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 29 listopada 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @cacuszko
    Dosc dlugo brałaś ja mam mega dawke niewiem czemu każe mi tak szybko odstawiac skończę w 10tc

    monik84111
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ