X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Egzema na skórze co robic
Odpowiedz

Egzema na skórze co robic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Macie moze jakies sprawdzone sposoby na egzeme? Zrobila mi sie zaraz po porodzie i byla tylko na 1 palcu ..po reku w ciągu miesiaca objela wszystkie palce ... mam pelno pecherzykow ktore wypelnione sa plynem, skora peka, ropieje, krwawi, strasznie swedzi.. dermatolog przepisuje rozne rzeczy i nic nie pomaga. Mialam cutivate. Steryd ktoey pomogl jak stosowalam, gdy odstawilam wszystko wrocilo.. obecnie stosuje wazeline, lipikar baume ap+, olej kokosowy, culti helm defekt, bepanthen, zel z aloesu, clobaze. Do wszystkiego uzywam rekawiczek nitrynowych. Mydlo hipoalergiczne. Masakra..

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ten sam problem, także na dłoniach. Zaczęło się od zmian na jednym palcu, a po kilku latach leczenia sterydami zmiany objęły obie dłonie. Ostatnio byłam na zwolnieniu ponad miesiąc ponieważ ręce były tak popękane, że nie byłam w stanie sama się ubrać.

    Zerknij sobie na kosmetyki na azs w sklepie verdelab.pl - mi bardzo pomogły, wcześniej wypróbowałam wiele innych środków ale nie widziałam takiej dużej roznicy jak po kosmetykach z tego sklepu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2022, 10:42

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ