X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Dziura w macicy
Odpowiedz

Dziura w macicy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • monikaa Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Proszę Was o radę.
    W 2010 roku miałam cc.
    Staram się z mężem o drugie dziecko od ponad dwóch lat. Mieliśmy zrobione wszystkie badania, wszystko jest ok (badanie nasienia, hormony w różnych dniach cyklu). Hsg wskazało że jajowody są drożne. Lekarze sugerowali, że blizna jest bardzo cienka, ale będziemy to monitorować. Teraz zmieniłam lekarza i powiedział mi że mam dziurę na szwie po cc wielkości 7mm. zaproponował mi badanie HyCoSy żeby sprawdzić czy płyn z badania nie będzie przedostawał się do otrzewnej i zasugerował zszycie, po czym miałabym odczekać jeszcze rok z zajściem w ciąże. A ja już mam dosyć czekania....
    Czy miałyście podobny problem? Jak wygląda ciąża przy takiej diagnozie?

    eikthgqsxsmrzegp.png
    km5stv73onwtfvuu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybierz się do innego lekarza na potwierdzenie tej diagnozy. jak jest dziura faktycznie to pewnie trezba zszyc. Ale wybierz sie tam gdzie mają dobre usg

  • monikaa Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 28 września 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po hycosy. Lekarz ma jeszcze skonsultować mój wynik ale w opisie jest: widoczny ubytek o wym 14x10 mm w bliźnie po cc, mięśniówka nad ubytkiem o szerokości do 1mm. Czy któraś z Was miała podobnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2017, 18:46

    eikthgqsxsmrzegp.png
    km5stv73onwtfvuu.png
  • Onna Ekspertka
    Postów: 242 60

    Wysłany: 29 września 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zorientuj się, czy ktoś może Cię "załatać" laparoskopowo. We Wrocławiu kieruj się na dr Andrzeja Morawskiego, przyjmuje też na D. Śl.

    010ivfloqn8ak6av.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ