X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Dziewczyny poradźcie coś
Odpowiedz

Dziewczyny poradźcie coś

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Werax Znajoma
    Postów: 33 1

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 7 tc z usg z ostatniej miesiączki wychodzi ze 9 ale pomijając to serduszko bije jest wszystko ok lekarz zauwazyl krwiaka przepisal duphaston ale powiedzial ze dopiero jak zacznę krwawić to żeby zacząć go brać wykupiłam i leży jednak pisałam z inna ginekolog i ona powiedziała żeby zacząć brać teraz bo jak zacznę krwawić to może być już za późno i zgupiałam nie wiem co robić


  • Monia85 Autorytet
    Postów: 2526 853

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmień lekarza. Miałam krwiaki w 2 ciążach, zawsze brałam progesteron od razu

    start lipiec 2013
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ