X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Dwa różne usg w odstępie 4 dni a zarodek bez zmian!
Odpowiedz

Dwa różne usg w odstępie 4 dni a zarodek bez zmian!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Moni_a Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 lipca 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! W sobotę miałam usg dopochwowe, lekarz potwierdził ciążę, widzialam i słyszałam bijące serduszko, zarodek 1,4cm.
    Dziś znów byłam na wizycie ale u innego lekarza w zupelnie innym gabinecie i wg usg zarodek ma 1,4cm! serduszko bije. Przecież to niemożliwe żeby przez te 4 dni nic nie urósł! Strasznie się martwię :( Czy możliwe jest, że np. poprzednie
    usg było błędne tj. że źle zmierzono zarodek albo z uwagi na sprzęt
    są różnice? A może ta różnica wynika z braku precyzji któregoś z lekarzy?Wg dzisiejszego usg zarodek i wiek ciąży jest ok porównując do ostatniej miesiączki, jest chyba minus 4 dni ale to ze wzg na dłuższe cykle i późniejszą owulację. Czy któraś z Was miała tak lu slyszała o takim przypadku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może byc zwykły błąd pomiaru. Jak za tydzień będzie bez zmian, będziesz mogła się tak martwić, ale 4 dni i dwa różne sprzęty usg- błąd w normie, sprzęcie, pomiarze... w końcu to milimetry, wystarczy, że lekarz rozstawił na ekranie wektor od innych punktów niż ma w zwyczaju ten pierwszy lekarz.

    MADZIULA13 lubi tę wiadomość

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 24 lipca 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzy ma rację, niepotrzebnie się napędzasz :-) zwłaszcza, że robiłaś oba badania u różnych lekarzy i na różnych sprzętach ;-) spokojnie poczekaj do kolejnej wizyty :-)powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2013, 12:15

    Martusska lubi tę wiadomość

  • Moni_a Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 lipca 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie ;) trochę mi się lżej na sercu zrobiło, mam nadzieję że wytrzymam do kolejnej wizyty i nie zwariuję ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ