X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Duże łożysko na przedniej i tylnej ścianie macicy zasłaniające ujście szyjki
Odpowiedz

Duże łożysko na przedniej i tylnej ścianie macicy zasłaniające ujście szyjki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justi_92 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 26 lutego 2023, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyn, podczas USG połówkowego (20 TC + 2) stwierdzono, że łożysko znajduje się na ścianie tylnej i przedniej macicy całkowicie zasłaniając ujście wewnętrzne szyjki (jest duże jak to lekarz stwierdził podczas USG).Wiem, że jeśli nic się nie zmieni to czeka mnie leżenie w szpitalu i czekanie na cesarkę oraz możliwość wcześniejszego krwawienia. Aktualnie jestem 21tc +5 i nic się nie zmieniło. Czy któraś z Was miała też tak umiejscowione łożysko i się podniosło? czy zostało juz całkowicie przodujące do końca ciąży i kiedy nastąpiło rozwiązanie ciąży? Jestem trochę podłamana tym jakie konsekwencje za sobą niesie taka sytuacja...proszę powiedzcie jak to u Was było.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ