X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Duphaston
Odpowiedz

Duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 19 października 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam straszny problem a gin nie odbiera. Od 16 dc miałam brać duphaston 2×1 do 26 dc. Dziś 19 dc a ja dostałam okres 8 dni za wczesnie... do tego mam bol głowy dzisiaj taki ze wiszę nad wc. I największy problem jest taki ze od 2 dnia cyklu miałam brać clo... co ja mam teraz robić?

    Brychta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    Dziewczyny mam straszny problem a gin nie odbiera. Od 16 dc miałam brać duphaston 2×1 do 26 dc. Dziś 19 dc a ja dostałam okres 8 dni za wczesnie... do tego mam bol głowy dzisiaj taki ze wiszę nad wc. I największy problem jest taki ze od 2 dnia cyklu miałam brać clo... co ja mam teraz robić?
    clo od 2dc? szczerze to pierwsze słyszę, ale jeśli lekarz tak zarządził to jutro masz 2dc i zaczynaj, oby ten cykl trwał przez 9 miesięcy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 22:07

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 19 października 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to od 2 dnia cyklu przez 5 dni 2×1... to mnie teraz zastrzeliłas. Odpuszczę ten cykl. I zacznę od nowego. A dupka to już chyba brać nie będę bo nie wydłuża mi cykli bo okres jak w zegarku przychodzi..24 dnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 22:36

    Brychta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brychra wrote:
    I to od 2 dnia cyklu przez 5 dni 2×1... to mnie teraz zastrzeliłas. Odpuszczę ten cykl. I zacznę od nowego. A dupka to już chyba brać nie będę bo nie wydłuża mi cykli bo okres jak w zegarku przychodzi..24 dnia
    Nie no czemu odpuszczasz? Ja znam dawkowanie clo przez 5 dni od 5 dc oraz od 3dc, co nie wyklucza tego ze lekarz może mieć pomysł na stymulację od 2dc. Z niczego nie rezygnuj :*

  • karola391 Koleżanka
    Postów: 84 4

    Wysłany: 2 lipca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was ma do odstąpienia duphaston albo luteine? Jestem w 8 tygodniu ciazy . Dzisiaj zauważyłam niepojace plamienie....niestety mieszkam w Uk i tutaj do.12 tyg cyklu nie pomagają utrzymać ciazy :/ Mam nadzieję,że to nic poważnego,ale chciałabym w razie czego mieć coś gdybym potrzebowała:(

  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola391 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was ma do odstąpienia duphaston albo luteine? Jestem w 8 tygodniu ciazy . Dzisiaj zauważyłam niepojace plamienie....niestety mieszkam w Uk i tutaj do.12 tyg cyklu nie pomagają utrzymać ciazy :/ Mam nadzieję,że to nic poważnego,ale chciałabym w razie czego mieć coś gdybym potrzebowała:(
    Mam opakowanie lub 2. Musialabym sprawdzic

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również mam do sprzedania opakowanie.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 26 sierpnia 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mam parę opakowań do odsprzedania. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2018, 07:27

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ