X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Drobne ognisko hiperechogenne
Odpowiedz

Drobne ognisko hiperechogenne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karolinka85 Autorytet
    Postów: 1009 1043

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, wczoraj na usg lekarz zobaczyl w obrebie lewej komory serca dzidziusia drobne ognisko hiperechogenne..niby pytal o usg genetyczne czy wszystko bylo ok,a bylo wiec mowi to nie nalezy sie niczym przejmowac..ewentualnie obserwowac na usg a potem po urodzeniu dziecka..ale ze ja jestem po 2poronieniach to niepotrafie sie niedenerwowac.. :(
    Czy ktoras z Was tak miala?
    Dodam ze jestem w 17t2d i usg bylo podczas pobytu w szpitalu..nie u lekarza tego ktory robil genetyczne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2015, 10:35

    Moje dwa aniołki <3
    17.07.2013r. (*) 9tydz4dz
    18.01.2014r. (*) 9tydz4dz
    relgtrd8nl40gy67.png
  • wanilia Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam
    u mojej Olwiki na badaniu prenatalnym w 21tg wykryli ognisko hipergeniczne w serduszku na badaniu lekarz powiedział ze często sie tak zdarza ze to zaniknie jeszcze przed porodem a jeśli dzieciątko będzie miało po urodzeniu to jest wada serca ale nie szkodliwa

  • karolinka85 Autorytet
    Postów: 1009 1043

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochana..doczytalam w innym watku o jasnej plamce ;)
    Takze juz tak sie nie martwie..
    <3

    Moje dwa aniołki <3
    17.07.2013r. (*) 9tydz4dz
    18.01.2014r. (*) 9tydz4dz
    relgtrd8nl40gy67.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ