X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Dodatni GBS
Odpowiedz

Dodatni GBS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AdaZ91 Znajoma
    Postów: 23 16

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, odebrałam wczoraj wyniki posiewu i niestety u mnie GBS dodatni, spanikowalam od razu, zadzwoniłam do lekarza prowadzącego, który uspokaja, że wystarczy podać antybiotyk w trakcie porodu i wszystko z maleństwem będzie w porządku. Martwię się tylko co będzie jak do szpitala dojadę za późno, wiem niby, że pierwszy poród trwa zazwyczaj dość długo ale zdarzają się przecież też bardziej ekspresowe przypadki, powiedzcie jak było u Was...

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam GBS i 30% kobiet to ma. Nie ma powodu do paniki.

    1. Dostaniesz antybiotyk przy porodzie.
    2. Nawet jak nie dostaniesz antybiotyku to nie oznacza, że maluch się zarazi przy porodzie.
    3. Nawet jak maluch się zarazi to nie jest to ekspresowa infekcja, zrobią badania i najwyżej podadzą mu antybiotyk.

    Luzik.

    AdaZ91, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ