X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Dlugosc kosci nosowej
Odpowiedz

Dlugosc kosci nosowej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 17 lipca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, tak jak w temacie. Czy jest cos takiego jak normy długości NB dla poszczegolnych tygodni? W necie ciezko o jakiekolwiek info. Ja na pierwszym i drugim prenatalnym mialam stwierdzona obecność, ale bez dokladnego pomiaru. Moze wlasnie dlatego, ze trudno o jakies normy? Czy Ktoś ma jakies sprawdzone info. na ten temat?

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie ma norm kości nosowej, ja na połówkowym mam napisane kość nosowa 6,6 mm, na usg I trymestru kość nosowa 2,7 mm

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 18 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi powiedziano ze tego się nie mierzy, istotne że jest obecna. Na pierwszych prenatalnych lekarka zaczęła w to wnikać. Ostatecznie wpisala hipoplastyczna kość nosowa co skończyło się fatalnym wyniku testu podwojnego gdzie dwóch innych lekarzy skrzywilo nosem na decyzję swojej"kolezanki". Potem nie mierzono NB

    Asiaf lubi tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ