X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje dlaczego nie mozna sie denerwowac w ciazy
Odpowiedz

dlaczego nie mozna sie denerwowac w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 27 października 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze bylam nerwowa osoba i nie potrafilam wypowiadac sie spokojnie tylko krzyczalam jesli ktos czegos nie rozumial badz cos nie bylo po mojej mysli. w I trymestrze ciazy nie denerwowalam sie, nie mialam sily bo caly czas chodzilam spiaca, bylo mi nie dobrze i zwracalam. ale w II trymestrze sobie odbołam, nie wiem czemu tak mam, nie chce zaszkodzic dziecku tym bardziej ze to byla wyczekiwana ciaza..... a nieraz zdenerwuje sie z byle powodu i automatycznie zaczynam plakac. a jak staram sie pochamowywac placz to jest jeszcze gorzej. jak moj maz mowi mi wtedy uspokoj sie to ja jeszcze bardziej placze. biore acard w ciazy i wczoraj nie wiedzialam czy ja wzielam czy nie no i znowu sie rozbeczalam, jeszcze maz mnie zdenerwowal a potem sie martwilam co z dzieckiem.

    Jak to wlasnie jest z tym zdenerowaniem w ciazy....jak dziecko to odczuwa to co moze sie stac - lozysko odkleic czy udusi sie bo adrenalina podobno zweza naczynia krwionosne i podnosi sie rowniez cisnienie krwi. bo to ze urodzi sie placzliwe czy nerwowe to mnie nie interesuje bo chce po prostu dziecka, ale jak moze dziecku zaszkdozic taki placz w ciazy i zdenerwowanie? czy musi byc to silny stres? czy taki stres spowodowany hormonami nie wpywa na dziecko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam uczucie ściskania w żołądku, serce wali... to lęki ... i czasem płaczę :(
    A potem się boje ze szkodzę dziecku ... te lęki czasem przychodzą bez powodu :(
    Jak się mocno zdenerwuje boli mnie macica :(

  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 30 października 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży nabawilam się nerwicy, także przy okazji płaczu zaczynam się trzasc i dusić. Jestem w dosyć ciężkim okresie swojego życia i denerwuje się praktycznie non stop, powinnam brać leki psychotropowe, ale się boję, dlatego jestem pod stałą opieką psychiatry, z dzieckiem wszystko dobrze, nic się nie dzieje. Wiec wydaje mi się, że stres musi być naprawdę bardzo silny, żeby moglo się coś stać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2018, 15:22

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 30 października 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest w ciąży nawrót nerwicy i też powinnam brać leki ale ze względu na lęk o dziecko nie biorę bo wiadomo, że takie leki w ciąży zalecane nie są. Piję tylko herbatę z melisy ale to nie dużo daje. Często mam napady lęków, kołatanie serca - puls nie raz dochodzi do 150. Mój lekarz twierdzi, że leki uspokające byłyby gorsze niż ten stres.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo / ścisk w żołądku i wali serce :( czuje niepokój ... dziewczyny czy to bardzo szkodzi naszym dzieciom?
    Nie potrafię zrobić zeby to przeszło...nerwica to koszmar..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ