X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje dimery w ciazy jakie powinny byc
Odpowiedz

dimery w ciazy jakie powinny byc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zalamana89 Koleżanka
    Postów: 48 1

    Wysłany: 19 października 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biore heparyne i acard. w 1 trymestrze ciazy zbadalam sobie dimery i mialam w normie, teraz w 25 tygodniu ciazy znowu je zbadalam i mialam 1250 gdzie norma jest do 500...boje sie ze cos sie stanie dziecku, GINEKOLOG POWIEDZIAL Z NIE TRZEBA ZWIEKSZAC DAWKI CLEXANU . ze 0,4 starczy. ze dimery rosna w ciazy taka fizjologia ale ja sama nie wiem czy nie powinnam moze miec wiecej tego wszystkiego. plytki krwi tez mi urosly z 260 do 317 no niby w normie sie mieszcza, biore zelazo tez bo hemoglobina mi bardzo spadla

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 19 października 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miesiąc temu miałam badane d`dimery i wynosiły 510. Dodam, że leków nie biorę. Doktor mówił, że czym ciąża starsza to one będą rosły. Skoro doktor nie widzi potrzeby zwiększenia dawki to się nie martw jakby było coś nie tak na pewno by zmienił dawkę. Byłam bardzo przestraszona tym, że mam podwyższone d'dimery i dużo czytałam na forach i dziewczyny miały dużo większe wartości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2018, 15:19

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ