BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Jagnam
Koleżanka
39

Wysłany: 15 kwietnia, 09:03
Cytuj | (2) | Zgłoś
Zawsze slyszalam ze jest depresja poporodowa ale czy jest depresja ciazowa(tzn kobieta przed ciaza wszystko ok zachodzi w ciaze i bum osowialosc niechec do wszystkiego brak sily bezsennosc)?

Karpatia, Annite lubią tę wiadomość

Rozeczka
Przyjaciółka
22

Wysłany: 15 kwietnia, 12:08
Cytuj | (3) | Zgłoś
Jest, depresja może wystąpić zawsze, ciąża czy nie, planowane czy nie. W ciąży szaleją hormony, robimy się nadwrażliwe, łatwiej wg mnie o depresję.

Jeśli czujesz że coś jest nie tak, polecam zapisać się na konsultacje do psychiatry.
https://kosmetycznerewolucje.pl/jakimi-chorobami-zajmuje-sie-psychiatria

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 maja, 09:00

Karpatia, Jagnam, Annite lubią tę wiadomość

Annite
Przyjaciółka
45

Wysłany: 14 lipca, 11:59
Cytuj | (1) | Zgłoś
Poleci ktoś jakiś lek bez recepty na poprawę nastroju? Z tych reklamowanych brałam positivum i nic nie dało, może coś innego??

Karpatia lubi tę wiadomość

Karpatia
Znajoma
30

Wysłany: 14 lipca, 13:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
5htp, ale trzeba uważać, bo może mieć skutki uboczne (mniejsze niż przy lekach na receptę). To jest prekursor serotoniny występujący w jednej z roślin. Ma więc inny mechanizm działania niż leki z najpopularniejszej grupy ssri, bo nie zwiększa wychwytu serotoniny w synapsach lecz ją dostarcza. Jego działanie na mnie było tylko chwilowe, ale przy mniejszych dolegliwościach może pomóc.

Mogę Ci jeszcze polecic z tych bezpiecznych środków marihuanę medyczna. Najlepiej w suszu. Obecnie jest jednak na receptę.

Najlepsze działanie daje przyjmowana przy pomocy waporyzatora.
https://centrum-mk.pl/jak-przechowywac-marihuane-nasze-rekomendacje

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 lipca, 10:17

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)