X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Depilacja laserowa co lepsze
Odpowiedz

Depilacja laserowa co lepsze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej iść do profesjonalnego salonu i zrobić depilację nóg, bikini i pach, czy kupić laser typu Philips lumea i zrobić sama w domu?
    Chodzi mi przede wszystkim o skuteczność i aspekt finansowy 🤔
    Edytuję 1: po całym dniu czytania w internecie decyduję się na salon. I tutaj rodzi się kolejne pytanie🤦... Jaki salon wybrać. Po wstępnej selekcji z mojego miasta zostają cztery salony.
    1) laser light sheer duet - cena za 1 zabieg dwóch partii ciała (pachy + bikini) 400zł lub 2200zł za 6 zabiegów na dwie partie.
    2) laser light sheer - 350zł lub 2000zł za 9 zabiegów!
    3) laser diodowy Vectus - 450zł
    4) laser diodowy Smart - 550zł
    Pomóżcie

    Karpatia lubi tę wiadomość

  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    epiej iść do salonu. Mają mocniejsze lasery, nie trzeba tak często powtarzać jakbys powtarzała po Lumei. Zdecydowanie też czas, szybciej wyjdzie jak ktoś Ci zrobi niz sama musiałabyś siedzieć i strzelać. Kwestie finansowe już zależy, za depilację nie musisz od razu płacić tylko za sesję, płacisz co wizytę czyli mniej więcej co 5-8tyg. A jednak za Philipsa albo na raty albo całość i tu już kto co woli. mam porównanie po Philipsie i mam porównanie po paru strzałach w salonie i nie kupiłabym sobie sama Philipsa do domu
    Sama chodzilam na depilację tutaj https://instytut.bielenda.pl/oferta/depilacja-laserowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2021, 09:47

    Karpatia lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ