X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ddmery w ciąży
Odpowiedz

Ddmery w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna0802 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 3 września 2021, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć !
    Chciałam się Was dziś zapytać czy przyjmując Clexane 0.4 i Acard 150 macie podwyższony mimo to poziom ddmerow ?
    Mi to bada co miesiąc mój hematolog jak i poziom anty xa.
    Jestem trochę w strachu, bo myślałam ze po to się bierze clexane by ddmery nie rosły, a one sukcesywnie rosną, co miesiąc o około 100. Aktualnie 18 tc i mam ddmery 650.
    Pozostałe czynniki krzepnięcia wszystko ok.
    Moimi wskazaniami do brania tych lekow jest wcześniejsze poronienie ciąży oraz mutacja PAI.
    Jakie są Wasze doświadczenia ?

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 21 lutego 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anie modyfikują Ci dawki?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ