X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czy w ciązy można przegrzać dziecko w brzuchu?
Odpowiedz

Czy w ciązy można przegrzać dziecko w brzuchu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem w 17 tygodniu ciąży i od poczatku ciazy towarzysza mi nieznone upaly. Jesli nie mam potrzeby wychodzenia to oczywiscie nigdzie nie wychodze no ale dzisiaj taka potrzebe mialam bo musialam isc do lekarza a potem jechac do urzedu i po sukienke na wesele. Jechalam autem ale bez klimy. Bylo mi cieplo. Kupiłam sobie na droge sok i wode, ale pytanie moje brzmi czy moglam przegrzac dizecko podruzujac w samochodzie bez kliy? byly tylko otwarte okna, jak jechalam no to ok bo wiatr wial i przyniosil chlod jednak jak stalam na swiatlach to juz fajnie nie bylo bo momentalnie robilo sie po prostu goraco. lepiej juz bym chyba bylo jakbym wychodzila na ten czas z auta. czytalam ze podobno mozna dziecko przegrzac i nastapi smierc wewnatrz maciczna. Jak to wyglada wedlug was? prosze o rade? juz jedna ciaze stracilam boje sie stracic kolejnej

    poooomocy
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tytule mialo byc czy w upal mozna przegrzac dziecko. Bardzo prosilabym o rade. czytam ze niby mozna przegrzac w upaly i wtedy dziecko umiera. Jak szlam z parkingu to bylo mi naprawde chlodniej niz w tym aucie jak jechalam. wiadomo w komunikacji miejskiej tez mozna trafic na nieklimatyzowany tramwaj czy autobus no i dluzej sie jedzie. w aucie nie wiem ile przybywalam bo do lekarza jednego jechalam 20 minut potem do zusu moze z 10, potem po sukienke tez z 10 minut i do domu spowrotem z 20 minut

    poooomocy
  • Delvila Autorytet
    Postów: 276 293

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie. Ja jechałam na wakacje i z wakacji po ponad 4 godziny w jedną stronę w najgorszym upale w aucie bez klimy. Z maluszkiem wszystko ok.

    Myślę, że żeby rzeczywiście miałoby się stać coś złego to musiałabyś dużo dłużej przebywać w takich upałach, a nie 20 min przy otwartym oknie.

    Magdalena Wiktoria 07.03.2019r. :D

    Aniołek Marta [*] 06.01.2018 r.
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwariuje od tego czytania w internecie

    poooomocy
  • Iwo33 Koleżanka
    Postów: 119 15

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tego są wody płodowe żeby utrzymywać stałą temperaturę. Dziecku nic nie będzie,przestań czytać takie niedorzeczne artykuły, bo zwariujesz do końca ciąży, a stres to rzeczywiście wpływa na malucha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2018, 07:02

    12 marca 2017 8 tydz.
    1usa3e5egl73qsg1.png
    Marzylismy o Tobie całe życie - cc 22.02.2018, 58 cm, 3530 gr
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ