BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > Czy to przejdzie? SOR
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Inesja
Przyjaciółka
34

Wysłany: 18 marca, 15:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jestem w 37tc, od wczoraj odchodzi mi czop z krwią, boli mnie brzuch i całe krocze. Byłam dzisiaj u lekarza, który stwierdził że to normalne i nie zrobił ani usg ani KTG (ostatnie USG miałam w 28tc, a KTG ani razu :o Ostatnio wyszła niska waga dziecka i cały czas mnie to stresuje, a ten ciągle przekłada termin usg i na każdej wizycie mówi "to jak Pani przyjdzie następnym razem zobaczymy co tam z dzieckiem" dlatego też nie zapisywalam się nigdzie prywatnie) dzisiaj stwierdzil, że mam przyjść za 3 tygodnie, parę dni przed terminem i zrobi mi wszystkie te badania. Nie ukrywam, ze lekko mnie to zszokowalo, bo to szmat czasu. Zadzwoniłam do innego lekarza, który zalecił mi wziac wszystkie badania i jechać na izbę przyjec. Myślicie, że tam zrobią mi serię badań? skoro nie mam skurczy, chociaż nawet tego nie wiem, bo to moja pierwsza ciąża a skarże się położnej na ból brzucha od tygodnia.

f2wl20mmurgifll8.png

Leira
Autorytet
1184

Wysłany: 18 marca, 15:46
Cytuj | (1) | Zgłoś
Jedź na IP, zrobią Ci KTG, USG i badanie ginekologiczne. Lekarz powinien to sprawdzić na wizycie, ale już musztarda po obiedzie - jedź uspokoisz się.

EDIT: na SOR mów, że słabo czujesz ruchy i że boli Cię brzuch. Nie mogą Cię odesłać.

Wiadomość wyedytowana przez autora 18 marca, 15:47

Inesja lubi tę wiadomość

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Ania0306
Autorytet
312

Wysłany: 18 marca, 15:52
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hej Inesja :) ! Ja na Twoim miejscu pojechałabym na izbę przyjęć. Tak jak wyżej napisała Leira, jak powiesz, że nie czujesz ruchów to mają obowiązek Cię przyjąć i nie mogą odesłać (powiedział mi to znajomy ginekolog). Na pewno po badaniach się uspokoisz. Nie rozumiem czemu Twój lekarz ciągle przekłada usg. U mnie przy niskiej wadze córeczki to właśnie często miałam robione usg. Być może Twój dzidziuś już nadgonił wagę i teraz jest w normie ale lekarz powinien to sprawdzić bo długo już nie miałaś usg .

Inesja lubi tę wiadomość

08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm

iv09jw4zu8ux6m1u.png

Inesja
Przyjaciółka
34

Wysłany: 18 marca, 16:21
Cytuj | (1) | Zgłoś
Właśnie nie pomyślałam, żeby powiedzieć że słabo czuje ruchy. Ten lekarz nigdy nie ma na nic czasu, a zmienialam ich już kilka razy. Po prostu chce dociagnac do porodu i tyle. To zbieram się i jadę :)

Ania0306 lubi tę wiadomość

f2wl20mmurgifll8.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)