X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czy to przejdzie? SOR
Odpowiedz

Czy to przejdzie? SOR

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 37tc, od wczoraj odchodzi mi czop z krwią, boli mnie brzuch i całe krocze. Byłam dzisiaj u lekarza, który stwierdził że to normalne i nie zrobił ani usg ani KTG (ostatnie USG miałam w 28tc, a KTG ani razu :o Ostatnio wyszła niska waga dziecka i cały czas mnie to stresuje, a ten ciągle przekłada termin usg i na każdej wizycie mówi "to jak Pani przyjdzie następnym razem zobaczymy co tam z dzieckiem" dlatego też nie zapisywalam się nigdzie prywatnie) dzisiaj stwierdzil, że mam przyjść za 3 tygodnie, parę dni przed terminem i zrobi mi wszystkie te badania. Nie ukrywam, ze lekko mnie to zszokowalo, bo to szmat czasu. Zadzwoniłam do innego lekarza, który zalecił mi wziac wszystkie badania i jechać na izbę przyjec. Myślicie, że tam zrobią mi serię badań? skoro nie mam skurczy, chociaż nawet tego nie wiem, bo to moja pierwsza ciąża a skarże się położnej na ból brzucha od tygodnia.

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedź na IP, zrobią Ci KTG, USG i badanie ginekologiczne. Lekarz powinien to sprawdzić na wizycie, ale już musztarda po obiedzie - jedź uspokoisz się.

    EDIT: na SOR mów, że słabo czujesz ruchy i że boli Cię brzuch. Nie mogą Cię odesłać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 15:47

    Inesja lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Inesja :) ! Ja na Twoim miejscu pojechałabym na izbę przyjęć. Tak jak wyżej napisała Leira, jak powiesz, że nie czujesz ruchów to mają obowiązek Cię przyjąć i nie mogą odesłać (powiedział mi to znajomy ginekolog). Na pewno po badaniach się uspokoisz. Nie rozumiem czemu Twój lekarz ciągle przekłada usg. U mnie przy niskiej wadze córeczki to właśnie często miałam robione usg. Być może Twój dzidziuś już nadgonił wagę i teraz jest w normie ale lekarz powinien to sprawdzić bo długo już nie miałaś usg .

    Inesja lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie pomyślałam, żeby powiedzieć że słabo czuje ruchy. Ten lekarz nigdy nie ma na nic czasu, a zmienialam ich już kilka razy. Po prostu chce dociagnac do porodu i tyle. To zbieram się i jadę :)

    Ania0306 lubi tę wiadomość

    f2wl20mmurgifll8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ