X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czy to poronienie?
Odpowiedz

Czy to poronienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nusiaczeek Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 4 października 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Może miała któraś z was podobny przypadek. Jakiś czas temu z chłopakiem stwierdziliśmy że chcielibyśmy dziecko, ale nie będziemy jakoś specjalnie się starać, po prostu będziemy uprawiać seks bez zabezpieczenia wtedy kiedy mamy ochotę a nie tylko wtedy kiedy mam dni płodne. Dodam iż każde nasze współżycie zapisuje w kalendarzyku. I tak o to dnia 27 sierpnia dostałam lekkiego krwawienia ( wcześniejszy okres był 4-8 sierpnia a nasteony przewidywany 1-5 września), dodatkowo czułam się od kilku u dni jakbym miała gorączkę. Stwierdziłam że chyba to coś znaczy. 3 września zrobiłam test ciążowy który pokazał dwie kreski. Płakałam że szczęścia. Ale nie długo..
    Następnego dnia było wszytko ok, lecz 5 września rano ponownie dostałam krwawienia, lekko przerażona poszłam do pracy, a po powrocie z pracy, gdy byłam w toalecie, wyleciał ze mnie duży skrzep, bardzo dziwny, lekko okrągły, jaśniejszy niż te okresowe. Wpadłam w panikę. Wieczorem pojechałam z chłopakiem do szpitala. Zrobili mi badanie usg, pobrali krew i mocz. Wyszłam że szpitala 7 września z wiadomością ze nie jestem w ciąży ale nie umieją określić czy poronilam czy po prostu mój organizm zwariował i test się pomylił. Krwawienie trwało do od 5-11 września.
    Czy któraś z was miała coś podobnego?

    Obecnie wczoraj powinnam dostać okres ale narazie cisza, jedynie od kilku dni pobolewa mnie brzuch i mam wrażliwe piersi. Dodam że po tamtym zajsciu dalej z chłopakiem staramy się o dziecko. Pozdrawiam :)

  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 4 października 2018, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałaś o ciąży biochemicznej? Często nawet o niej nie wiemy.

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Nusiaczeek Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 4 października 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, oczywiście. Bardziej chodiz mi o to, że lekarze nie umieli mi powiedzieć co się stało.

  • Lubieswieczki Autorytet
    Postów: 1600 756

    Wysłany: 4 października 2018, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaczek skoro zrobili Ci badania to na pewno zbadali Ci bete.
    Myślę ze po tym można już stwierdzić czy to była ciąża czy nie... Beta nie spada do 0 z dnia na dzień. Sprawdź wyniki, to może rozjaśni całą sprawę :)

    Powodzenia w staraniach:)

    f2wljw4zqzq01lps.png
    34bwskjof7j5jsym.png
  • Nusiaczeek Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 4 października 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo Lubieswieczki :)

  • Nusiaczeek Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 8 października 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dzisiaj rano robiłam test, wyszedł pozytywny. Robiłam test z clear Blue i wyszło że do zapłodnienia doszło powyżej 3 tygodni temu.. Czy to Jest możliwe że tak szybki by się znowu udało?

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 8 października 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusiaczeek wrote:
    Hej dziewczyny. Dzisiaj rano robiłam test, wyszedł pozytywny. Robiłam test z clear Blue i wyszło że do zapłodnienia doszło powyżej 3 tygodni temu.. Czy to Jest możliwe że tak szybki by się znowu udało?

    Możliwe, dlaczego nie?
    Jeśli miałaś naturalne poronienie to w kolejnym cyklu już możesz zaskoczyć :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Nusiaczeek Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 8 października 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki.
    W tym tygodniu wybiorę się do lekarza. Mam Nadzieję że będzie wszystko dobrze..

    Wiktoria2909 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ