X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czy mogę mieć taki spadek d-dimerów w ciąży?
Odpowiedz

Czy mogę mieć taki spadek d-dimerów w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aandziaa170 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Jestem w 32 tygodniu ciąży, mam problem z puchnącymi stopami i dłońmi. Z tygodnia na tydzień opuchlizna na stopach jest coraz większa i utrzymuje się cały dzień, w dłoniach opuchnięte palce,drętwienie, na dodatek ból w nadgarstku rano nie mogę zacisnąć dłoni w pięść, a przez cały dzień czuje ból. Byłam w poradni naczyniowej zakrzepicy niby nie wykryto. Wynik d-dimerów z przed tygodnia 2,15 µg/ml biorę acard 150 i od 2 dni cyclo 3 fort i dziś wynik d-dimerów ilościowy wyniósł 482,00 ngFEU/mL. Czy możliwy taki spadek czy to jakiś błąd w labolatorium?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ