X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czy jest możliwa ciąża?
Odpowiedz

Czy jest możliwa ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, 10 miesięcy temu (w marcu) urodziłam córeczkę, po 4 miesiącach przestałam karmić. W grudniu podejrzewałam druga ciążę, miałam tydzień po owulacji skurcze macicy i wyciek z piersi tłusty i przeźroczysty, strasznie bolały mnie krzyże, jednak przyszedł okres. Wprawdzie był inny niż zawsze, (zawsze miałam od razu powódź) najpierw trzy dni jasnoczerwone a dopiero na 4 dzień mocniej tak jak normalnie podczas okresu. No i nic nie byłoby w tym dziwnego, jak od czasu tych skurczu macicy cały czas bolą mnie te krzyże i raz na jakiś czas 2-3 razy chcwyci mnie skurcz macicy (taki sam miałam po porodzie )no i mam bóle miesiączkowe. Zastanawiam się czy to może jednak być ciąża? Zawsze po okresie bóle krzyżowe mijały. Może któraś z Was miała podobnie?

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może być objaw ciąży, poronienia, zmiany diety lub pogody. Zrób test sikany, albo beta HCG i sprawa będzie jasna.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli nie zapomnę chce jutro rano zrobić test

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    https://zapodaj.net/8279ddc0cecca.jpg.html
    Wynik wprawdzie po czasie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 16:02

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test bo to jakoś tak dziwnie wyszło

    27a73b5519.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano powtórzę:-)

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ