X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czy encorton 5 mg przy dodatnim Ana to nie za mało?
Odpowiedz

Czy encorton 5 mg przy dodatnim Ana to nie za mało?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Melania05 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w pytaniu.. Jestem juz po jednym poronieniu i po zrobieniu samemu prywatnych badań dlaczego poroniłam, bo przeciez jak jest sie w ciazy to wedlug mnie rownoznaczne to bylo z dzieckiem i tyle. wyszlo ze mam dodatnie ANA ktore raz wynosilo 1:1280 dwa miesiace pozniej wzrosly do 1:5280 po dwoch miesiacach zmalaly do 1:640. Zaden lekarz nie znal przyczyny ale trafilam do profesora Wilczyńskiego i on stwierdzil jeszcze u mnie dodatnie APA przeciwciala łożyskowe. Mam brac encrton 5 mg, zastrzyki z heparyna i acard. Jednak z tego co czytam wiekszosc dostaje 10 mg encortonu a ja dostalm jakas małą dawke. Mam jeszcze ją brać do 8 tygodnia ciąży a potem zmniejszac dawke przez kolejne trzy dni. czy to tez nie za krotko? zazwyczaj dziewcyzny biora do 12 tygodnia ciąży.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ