X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czy chodzicie na szpilkach
Odpowiedz

Czy chodzicie na szpilkach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 13 września 2022, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie. Mam 170 wzrostu i zastanawiam się czy nie jestem zbyt wysoka na szpilki...

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 13 września 2022, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem od ciebie wyższa i w zimę zazwyczaj chodzę w botkach na obcasie. Nie czuję się za wysoka, bardzo dodaje mi to pewności siebie. Takie buty wydłużą ci nogi i będziesz optycznie szczuplejsza. Poza tym będziesz mieć lepszy chód (?). Same plusy;)

    Poza ty jeśli nie czujesz się pewnie na szpiolkach zainwestuj w konturny:
    https://suzana.pl/category/buty-damskie-botki-na-koturnie

    Sa wygodniejsze i będziesz czuła się pewniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2022, 08:27

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ